05
Dec

ඩවුන්ලෝඩ් මෙල්බෙට් ඇප්ලිකේෂන් මෙල්බට් ඇප්කේ ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් ප්‍රකාශ කරන්න

සමහර අවස්ථාවලදී, නව බැනරය නොපැමිණේ, ඊළඟට ඔබේම වෙබ් පිටුවේ පදනම වෙත යන්න. “ජංගම යෙදුම්” ඇති නැවුම් විකල්පය මිලදී ගැනීමට. ඉදිරියේදී, ඔබ ඔබේ Melbet point වෙත හරවා යවනු ලැබේ, ඔබට වැඩසටහන ලබා ගැනීමට උපකාර කිරීම සඳහා, ඉන්දියාව තුළ පිහිටුවීම නොමිලේ. ඔබ පරිගණකයකට සම්බන්ධ නොවී ඕනෑම ස්ථානයක ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහා ඔට්ටු ඇල්ලිය හැකිය.

melbet europe

  • Melbet හි නව ඩෙස්ක්ටොප් වර්ගයට බොහෝ ප්‍රයෝජනවත් හැකියාවන් ඇත, එබැවින් එය ඉහළ මට්ටමක පවතින බව දැනෙන අතර ඔබ අනුබද්ධ-මධ්‍යගත වනු ඇත.
  • නව නිපැයුම සඳහා නවතම පුළුල් විශේෂාංග ගැන ඔබ සතුටු වේ.
  • ඔබගේ දැනට සම්බන්ධ වී ඇති සාමාජිකත්වය සඳහා ලොග් වන්න.
  • මෙල්බට් යනු ඇත්ත වශයෙන්ම ජාත්‍යන්තර ක්‍රීඩා කරන වෙබ් පිටුවකි, එය සහභාගිවන්නන්ට ලොව පුරා රටවල් ගණනාවකින් බැහැරව යාමට ඉඩ සලසයි.

එමනිසා, ඔබේ බුකියේ වෙබ් අඩවියට හරියටම ඇතුළු වන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ උපදෙස් වලින් අපි ආරම්භ කරමු. මෙය සිදු කිරීම සඳහා, ප්‍රධාන පිටුවේ, ඔබ විසින් “ලියාපදිංචිය” නිෂ්පාදනය සොයා ගත යුතුය, එය බලයලත් Melbet වෙබ් අඩවියේ ඉහළ නිවැරදි ප්‍රදේශයේ දක්නට ලැබේ. වාසනාවකට මෙන්, මෙම ගැටළුව සරල විසඳුමක් දක්වයි.

ඔහුගේ පියා සහ ඔහුගේ පවුලේ සාමාජිකයන් සමඟ, පුද්ගලයා බොහෝ විට IPL තරඟ සඳහා සහභාගී වූ අතර එහිදී ඔහු ක්‍රීඩා ඉසව් සහ සාමාන්‍යයෙන් ලෝක ගෝලය සම්බන්ධයෙන් බොහෝ දේ සොයා ගත්තේය. මට Melbet මෘදුකාංගයෙන් මුදල් ලබා ගැනීමට අවශ්‍යද? නවතම Melbet මෘදුකාංග හැකියාවන් රාජ්‍ය වෙබ් අඩවියට සමාන බැවින් බෙදාහැරීම් ද සොයා ගත හැක.

මේ ආකාරයෙන්, සුමට ලෙස භුක්ති විඳිය හැකි අතර, ඔබට විනෝදයෙන් පිරුණු ලබා ගැනීමේ ක්‍රියාවලීන් මෙන්ම, ඕනෑම ජංගම යෙදුමක් මෙන් හැසිරෙන යෙදුමක් විශේෂාංගගත කළ හැකිය. Melbet මෘදුකාංග ලබා ගැනීම Ios සහ android gizmos වෙත එකින් එක කළ හැක. ක්‍රීඩකයන්ට දායකත්වයක් හිමිකර ගැනීමට ඇති අවස්ථා හතරෙන් ඕනෑම එකක් භාවිතා කළ හැක.

Melbet මෘදුකාංගය සම්බන්ධයෙන් පාරිභෝගික සත්කාරය

ඔව්, යෙදුම සම්බන්ධයෙන් නිසැකවම එම ක්‍රීඩා ඉසව් ඇති අතර ඔබට ක්‍රීඩා ඉසව් වෘත්තීන් සහ ක්‍රිකට් කළ හැකිය. ඔබගේ ජංගම දුරකථනයේ සිටුවම් මත නොදන්නා ප්‍රභවයක් ලබා ගැනීමට දත්ත ස්ථාපනය කිරීමට ඉඩ දෙන්න. යෙදුම හරහා පහසු ආකාරයකින් මුදල් ආපසු ගන්න. සංයෝජන තේරීමක් යනු බහුවිධ තනි පඩියකි, ඒ සඳහා ඔබ එක් තේරීමක් පමණක් තබා, ඒවා උපයා, සහ කෙනෙකුගේ මුල්ම අවිවාහක ඔට්ටුවේ අලුත්ම ලාභය වෙනත් හුදකලා ඔට්ටුවක් මත තබන්න.

  • මෙය නැවුම් බුකියේ ග්‍රාහකයින්ට වඩාත් නිවැරදි පුරෝකථනයන් කිරීමට උපකාරී වනු ඇත.
  • තරඟ ඊට වඩා වැඩි වුවත්, නැවුම් ඔට්ටුවට වන්දි ගෙවනු ලැබේ.
  • ප්‍රවීණයන් යෝජනා කරන යෙදුමට වඩා ආරක්‍ෂාව සලකා බැලීමේදී ඔබට ඇති ප්‍රශ්නය නීත්‍යානුකූල වුවද.
  • ඔබේ ප්‍රධාන පිටුවට, ඔබ ඔට්ටු ඇල්ලීමට කැමති වෙළඳපල/ඔට්ටු වර්ගයට අනුග්‍රහය දැක්වීමට ඔබට හැකිය.

ඔබ ලියාපදිංචි වී ඔබට නව Melbet යෙදුම ලබා ගත හැකි වූ විට, ඔබට ලබා ගත හැකි නව ප්‍රතිශත පියවර පරීක්ෂා කිරීමෙන් උත්සාහ කිරීමට පටන් ගත හැක. කුමන මාර්ගගත ඔට්ටු ඇල්ලීමේ වෙළෙන්දා සතුව තැන්පතු සහ වෙන් කිරීම් විකල්ප ලැයිස්තුවක් තිබේ, එබැවින් ඉන්දියානු පුද්ගලයින්ට ඇතුළත මුදල් මාරු කිරීම පහසු වන අතර ඔබට ඉවත් විය හැකිය. Android os උපාංග හිමිකර ගැනීමට නැවුම් වර්ගය පාපන්දු සූදුකරුවන් සඳහා පිළිගත හැකිය.ඔවුන් විශාල ආකාරයේ ක්‍රීඩා ඉසව්, පෙර-තරග සහ තත්‍ය කාලීන ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හැකියාව, ප්‍රතිශත පියවර සහ තවත් බොහෝ දේ සඳහා ප්‍රවේශ විය හැකිය. මෙල්බට් යනු බංග්ලාදේශය තුළ විශාලතම පොත් තබන්නන් අතර වන අතර ඔබට ලොව තරම්ම කළ හැකිය.

සමාගම මේ රට තුළ තවත් රක්ෂණ ආවරණයක් සකස් කර ඇත. එය ඔබට ලියාපදිංචි පරිශීලකයන් විය හැකි වන පරිදි ලාභ ගෙවීමට හිමිකම් කියයි. සජීවී කැමරාවක ප්‍රතිඵලයක් ලෙස, සම්බන්ධතා අංකය නිසා හෝ ඔහුට හෝ ඇයට වයස-ත https://banglaislam.net/si/ ැපැල් යැවීමෙන් ඔබට ඔහු හෝ ඇය සම්බන්ධ කර ගත හැක. ඔවුන්ට elizabeth-mail එකක් පළ කරන අයට, ඔබට පැය 24ක් ඇතුළත පිළිතුරක් ලැබෙනු ඇත. ඔබට තේරුම් ගැනීමට අවශ්‍ය සියල්ල තහවුරු කර ගැනීමට ‘අප අමතන්න’ පාඩුව බලන්න – උදාහරණයක් ලෙස elizabeth-send මත එක් කිරීමට වැදගත් තොරතුරු.

ඔබට තැන්පතු දෙකම ආරම්භ කළ හැකි අතර ඔබට ආරෝපණ කාඩ්පත, වීසා, ඊපේ, ක්‍රිප්ටෝ මුදල්, නෙටෙලර් සහ එවැනි දේවල් හරහා MELbet වෙත බෙදා හැරීම කළ හැකිය. කෙසේ වෙතත්, සියලුම ප්‍රසාද දීමනා ඉක්මනින් ඉවත් කර ගැනීමට හැකි වේ, ඔබ ලබාගෙන ඇති ප්‍රමාණය ඇතුළත සියලු කොන්දේසි හරහා පැමිණේ.ඔබට සුදුසුකම් ලැබීමට උදවු කිරීම සඳහා, ඔබ අවම වශයෙන් යුරෝ 1කින් ඔබේ සූදු සාමාජිකත්වයට පළමු තැන්පතු කළ යුතුය.

Melbet Android os යෙදුම් විශේෂාංග සහ නිර්ණායක

නිල වෙබ් අඩවියට නැවුම් APK ඇති අතර එතැන් සිට එය ඔබගේ ජංගම දුරකථනයට පටවන්න.. ඔබට නැවුම් apk ලේඛනය සැකසීමට සිදු වී ඇත්තේ මූලික වශයෙන් රාජ්‍ය මෘදුකාංගය සූදු වෙළඳසැල සම්බන්ධයෙන් නොමැති නිසා ඔබට එය පසෙකට දැමිය යුතු බැවිනි. APK ලේඛනය භාවිතා කරමින්. Melbet apple’s ios ඉතා සරල වන අතර නවතම Apple App shop තුළ ඔබට එය දැකගත හැක. Apple හි ios යෙදුම් පිළිවෙලට සහ සෞන්දර්යාත්මක ලෙස ප්‍රසිද්ධ වී ඇති අතර ඔබට සමාගම නිදහස් නොවේ. ඔබ නව යෙදුම සොයාගත් පසු, ඔබ නවතම මෘදුකාංගය සංවර්ධනය කරන විට යමෙකු අවධානය යොමු කළ බවට හැඟීමක් ඇති වේ. ලබා ගැනීමේ සම්පූර්ණ ක්‍රියාවලිය සහ ඔබ නවතම යෙදුම ස්ථාපනය කිරීම ද ඇත්ත වශයෙන්ම තරමක් සරල ය.

Ghanain Melbet හි ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් මෘදුකාංගය සාමාන්‍යයෙන් ජංගම දුරකථනයේ විශාල ඉඩ ප්‍රමාණයක් නොගනී යන ප්‍රතික්ෂේප කළ නොහැකි කරුණක් වැනි බොහෝ වාසි සපයයි. නව ගොඩනැගීම හදවතේ ක්‍රීඩකයා මත සංවර්ධනය කර ඇත, මෙන්ම නවීන මාර්ගෝපදේශ අත්දැකීම. තවද පහසුවෙන් ප්‍රවේශ විය හැකි බැවින්, වෙබ් අඩවියේ එක් එක් විශේෂාංග සහ දිරිගැන්වීම් අතිරේකව සෙල්ලම් කිරීමට පහසු කාර්යයක් වන අතර ඔබට දැනගත හැක.

එය ශුන්‍ය මහා පුදුමයක් ලෙස පහත වැටේ, උදාහරණයක් ලෙස ලේඛනයක් නිර්මාණය කිරීමේ ප්‍රතිඵලයක් යම් ආරක්ෂක ප්‍රොටෝකෝලයක් එහි විය හැකි හානියක් ලබා දෙයි. කරදර වීමට කිසිවක් නැත, මන්ද එය සිදුවන්නේ කොතැනින්ද යන්න ඔබ ඉගෙන ගන්නා බැවිනි. වෙනස් දෙයක් නම්, ඒවා අඩපණ වනු ඇත, නැවත වරක් ඒවා සෙවීමට ප්‍රවේශ විය හැකි අතර එය ස්ථාපිත නොවන්නේ නම් පැරණි වර්ග භාවිතා කළ හැකිය. ඔබගේ ඇපල් අයිඕඑස් ජංගම දුරකථනයට නවතම මෙල්බෙට් යෙදුම බාගත කිරීම ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් ඕඑස් සෙලියුලර් දුරකථනයකට වඩා පහසුය. Melbet apple හි ios යෙදුම සමඟ සෙල්ලම් කිරීම හුදෙක් අධි සබැඳිය ක්ලික් කිරීම, නවතම යෙදුම බාගත කිරීම සහ ඒවා අවසන් කිරීමට වඩා පහසු නොවීය. එය ලබා ගැනීම සඳහා, ඔබ කළ යුත්තේ පහත දක්වා ඇති ක්‍රියා පටිපාටිවලට ඇලී සිටීමයි.

නිසැකවම, Melbet Application සතුව සජීවී ගැනුම්කරුවන් සමඟ සබැඳි කැසිනෝ ක්‍රීඩා ඇත. කෙනෙකුගේ Melbet සූදු ව්‍යාපාරයේ මෘදුකාංග වැඩසටහන බාගත කිරීමෙන් Android ලබා ගැනීමට, මුල්‍ය මිලදී ගැනීම් සිදු කිරීමේදී ක්‍රීඩකයාට දුෂ්කරතා ඇති නොවේ. කෙනෙකුට ගෙවීම් මෙවලම් දහස් ගණනක් ගවේෂණය කිරීමට අවසර දෙයි. පහසුවෙන් ලබා ගත හැකි විශාලම පිළිගැනීමක් සොයා ගැනීමට ලියාපදිංචි වන විට Melbet promo මුරපදය NEWBONUS භාවිතා කරන්න. සම්බන්ධ වූ වහාම, ඔබට Android OS සඳහා නොමිලයේ නවතම Melbet යෙදුම බාගත කළ හැක.

මීට අමතරව, ජංගම කැසිනෝ ශාලාව තුළ ඔබට සජීවී සූදු ආයතනයක් භුක්ති විඳිය හැකි අතර ඔබට තත්‍ය කාල වගු ගත හැකිය. පවතින දීමනාවල වාසිදායක වත්කම් ලබා ගැනීමට සැලසුම් කිරීමේදී සලකා බලමින් සිටින අතර ඔබට Melbet App සූදු ආයතනය හිමිකර ගැනීමට දිරිගැන්වීම් ලබා ගත හැකිය. වැඩ කරන වේදිකාවේ අත්‍යවශ්‍ය වාසියක් නම්, මෙල්බෙට් ක්‍රීඩා කරන කණ්ඩායම බොහෝ ස්ථානවල ධාවනය කිරීමට අත්සන් කළ හැකි ඉහළ ලෝක ව්‍යාප්ත අවශ්‍යතාවලට ගැලපේ. පහසු වේලාවක සිට ඔට්ටු ඇල්ලීම සඳහා, නැවුම් සංවර්ධකයින් පරිගණක වෙබ් අඩවියකින් අපේක්ෂිත සෙලියුලර් මෘදුකාංගයක් නිර්මාණය කරයි.

දැනටමත්, නැවුම් ජංගම මෘදුකාංග භාවිතා කිරීම සඳහා විශේෂ අමතර කිසිවක් සපයා නැත. නැවුම් යෙදුම තුළ විවිධ විශිෂ්ට විශේෂාංග රාශියක් ඇති අතර, සපයන ලද නවතම මෘදුකාංග ලබා ගැනීම ඔබ විශ්වාස කරනු ඇත. ප්‍රමාණවත් නොවන ජංගම එකතු කළ ප්‍රසාද දීමනාව ඔබව ආතතියෙන් වළක්වන්නේ නැත. අනාගතයේදී, Melbet apk ජංගම දුරකථන භාවිතා කරන්නන් සඳහා කිසියම් දිරිගැන්වීමක් නොඑසේ නම් අද්විතීය පැකේජ ලබා දීමට තීරණය කරන විට, අප පුද්ගලයන් ගැන දැන ගැනීමට හැකි වේ. උපන්දිනය පැවැත්වෙන අවස්ථාවේදී හෝ ඊට පසු අලුත්ම දින 7 තුළදී පවා මෙල්බට් වෙත ගොස් අමතර තැන්පතු කිසිවක් නොසලකන්න. ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ප්‍රමිතීන් නොමැතිව ඔබට පුද්ගලිකව නොමිලේ රිවෝල්ව් විස්සක් ලබා දෙනු ඇත.

නවතම Melbet නිල යෙදුම වෘත්තිකයන්ට මාර්ග ඔට්ටු ඇල්ලීමට ඉඩ සලසයි. ක්‍රීඩා පොත් ලක්ෂ්‍යය තුළ, ලොව පුරා ගැළපෙන ක්‍රීඩා තේරීම් රාශියක් ඇති අතර ඔබට තෝරා ගැනීමට බහුවිධ අවස්ථා සමඟ තරඟ කළ හැකිය. ඊට සමගාමීව, නව වෙළෙන්දා ඔට්ටු ඇල්ලීමට කැමති අයට අවශ්‍ය සියලුම සූදු ආයතන සමාගමක් ද දක්වයි. නව Melbet මෘදුකාංගය ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණකයේ සිට ක්‍රීඩා පොතට සමාන පහසුවක් ලබා දෙයි.

සජීවී සූදුව කර්මාන්තයේ තත්වය වර්ධනය වන ආකාරය පිළිබඳ වැඩි තොරතුරු ලබා ගැනීමට ඉඩ සලසයි, එබැවින් දඩයම් කරන්නන් අනාවැකි වඩාත් නිවැරදිව සිදු කරනු ඇත. සියලුම තත්‍ය කාලීන සිදුවීම් විකල්ප ලක්ෂ්‍යයක් සඳහා අතිරේක වන අතර, සොයාගැනීමේ ගැටලුවක් නොමැත. Roulette, Blackjack, Baccarat, සහ ඇතුළුව සජීවී සූදු ක්‍රීඩා සලකා බලයි. ඉන්දියානු සහභාගිවන්නන් විවිධ ආකාරයේ ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහා ක්‍රීඩා කිරීමට කැමතියි, කෙසේ වෙතත්, ක්‍රිකට් ඔවුන්ගේ වඩාත්ම ප්‍රියතම එකකි.සෑම දිනකම, ඔවුන් පෙර-ඇඳුම් වල සිදුවීම් රාශියක් සොයා ගනු ඇති අතර ඔබ සජීවී වර්ග වනු ඇත.

අද, ඔවුන් Android OS සඳහා නවතම Melbet APK ස්ථාපනය අවසන් කර ඇත. මෙම සෙල්ලිපිය භාවිතා කරන විශාල රතු පැහැති යතුරක් පිටුවේ ඇඳන් පාමුල ඇත. තරඟ යෝජනා නරඹන විට යතුරු සහ ඔබට ඵලදායි අංශයක් කළ හැකිය, එසේ නොමැතිනම් අවාසි සඳහා ඉහළ පියවරක් ඇත. ඔහු ඇතුළු වීමට පහසුය, එබැවින් මාපට ඇඟිල්ල පාලනයෙන් වුවද මාර්ගගත කිරීම සරලව සහ පැහැදිලිව පවතී. නවතම දායකත්ව සංකේතය ක්ලික් කිරීමෙන්, ඔබ melbet වෙතින් නවතම නියමයන් සහ කොන්දේසි පිළිගෙන ඇත. පසුව, දායකත්වය සහතික කිරීම සඳහා තැපැල් පෙට්ටිය සඳහා සම්බන්ධතාවයක් සැපයිය හැකිය.

ඔබට තැබිය හැකි අතර ඔබට මුදල් ආපසු ගැනීමට, ඔට්ටු තැබීමට, සක්‍රිය කිරීමට සහ අරමුදල් ඔට්ටු ඇල්ලීමට හැකිය. වෙබ් අඩවියේ ප්‍රධාන වර්ගය සඳහා වන ක්‍රියාවන්ම කිරීමට පැතිකඩවලට හැකියාව ඇති තනි සාමාජිකත්වයක් ඇත. Melbet සඳහා ලියාපදිංචි වීමෙන්, ඔබට රු. 20,100,100,000,000,000+290,000,000+290 ක් නොමිලේ. ඔබට තවත් බොහෝ බෝනස් වලින් ප්‍රතිලාභ ලබා ගැනීමට ධන ප්‍රවර්ධන මුරපදය භාවිතා කළ හැකි අතර ඔබට පිරිනැමිය හැකිය. නවතම Melbet Mobile App ලබා ගැනීමේ ක්‍රියාවලිය සරල වන අතර ඔබට පහසු වනු ඇත.

ප්‍රතිලාභ අංකය ඇකියුමුලේටර් වේජර්ස් තුළ පස් වතාවක් ඔට්ටු ඇල්ලීමට අවශ්‍ය වන අතර, පියවර 1.cuatro ට වඩා අඩු නොවන කෙනෙකුගේ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සම්පූර්ණ අමුතුම ආකාරයේ සිදුවීම් 3ක් වත් ඇතුළත් වේ. මම අලුත්ම Melbet යෙදුම ස්ථාපිත කිරීමට සිතුවෙමි, එය මට හොඳ තේරීමක් බැවින් මම ඔවුන් ගැන පසුතැවෙන්නේ නැත. මම සාමාන්‍යයෙන් රැකියාවෙන් බැහැරව සිටිමි, එබැවින් ඔබට ලැප්ටොප් හෝ පරිගණකය හරහා ඔට්ටු ඇල්ලීමට මට සැමවිටම අවස්ථාවක් නොමැත.

මෙය සාමාන්‍ය පරිශීලකයින් සඳහා තවත් බොහෝ ඔට්ටු තැබීම් සඳහා පමණක් ඇඟවුම් කරන ලද වෙනස් අමතර ප්‍රසාද දීමනාවක් විය හැකිය.එහි ලාභ ලැබීමේ අවස්ථා වර්ධනය වීමත් සමඟම, නිතර ඔට්ටු අල්ලන්නන් ඔවුන්ට විශිෂ්ට තේරීම් 100ක අමතර ප්‍රසාද දීමනාවක් පවා හිමිකර ගැනීමට ඉඩ සලසයි. එය දිරිගැන්වීම සඳහා බොහෝ කොන්දේසි වලින් එකක් නම්, ඔබ මාසයක් ඇතුළත ඔට්ටු 100 ක් තැබිය යුතුය. මෙය මූලික වශයෙන් අවසාන දායකත්වය වේ; MelBet හි සත්කාරක සමාගමට සමාජ මාධ්‍ය පැතිකඩ සම්බන්ධ කිරීම මෙයට ඇතුළත් වේ. MelBet හට ඔවුන්ගේ සමාජ ජාල වෙබ් අඩවිවල ඇති පොදු ප්‍රදේශවල ඔබේ වාරය හෝ වෙනත් පුද්ගලික තොරතුරු ලැබෙන අතර ඔබ වෙනුවෙන් ගිණුම් නිර්මාණය කරයි. MelBet වෙත ලොග් වීමට සහ ඔට්ටු දැමීම සඳහා ඔබ එම ගිණුම භාවිතා කළ යුතුය.

පරිශීලකයින්ට නවතම Melbet ඩෙස්ක්ටොප් පද්ධතිය ඔවුන්ගේ පරිගණකයට හෝ ලැප්ටොප් පරිගණකයට බාගත කළ හැක. නව APK ගොනුව ඔබේ ඒකකයේ මතකයට පැමිණීමට පටන් ගනී. නවතම Melbet මෘදුකාංගය Android os හිමිකර ගැනීම සඳහා බාගැනීම අතින් සම්පූර්ණ වේ. නව Melbet යෙදුම පිළිබඳව වෘත්තිකයන්ට බොහෝ ප්‍රශ්න ඇති බව අපි දැන සිටිමු. එබැවින්, ඔබට විසඳුම් ලබා දීම සඳහා සවිස්තරාත්මක නිතර අසන ප්‍රශ්න අංශයක් ලියා ඇත. නමුත් ඔබට ඔවුන්ගේ ප්‍රතිචාරය මෙහි සොයාගත නොහැකි වූ විට, ඔබට ප්‍රකාශයකින් ඉවත් විය හැක.

දැන්, ඔබ සතුව මෘදුකාංගය ජංගම හෝ වෙනත් ඕනෑම උපාංගයක් මත සවි කර ඇත මෙහෙයුම් පද්ධතිය. එය නොමිලේ ලබා ගැනීමේ විචලනය වන අතර එය ඔබට විනෝද වීමට උපකාර කිරීමට නියත වශයෙන්ම ආරක්ෂිත වේ. 3 වැනි පුද්ගල වේදිකා වලින් මෙල්බෙට් ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීම හෝ සූදු ව්‍යවසාය යෙදුම තෝරා ගැනීම සඳහා මෙය අවශ්‍ය නොවේ. මුලික මුරපදය වෙනස් නොකළ බවට සහතිකයක් නොමැත. කෙනෙකුගේ සැපයුම්කරුගේ සහතික කළ වෙබ් අඩවිය සම්බන්ධයෙන් පමණක් Android පිටු හිමිකර ගැනීමට නව යෙදුම ස්ථාපනය කරන්න.